Únor 2020
ICT-Tagung Wels, Rakousko 04.02.-07.02.2020
Březen 2020
Metav Düsseldorf, Německo 10.03.-13.03.2020
Technishow Utrecht, Nizozemsko 17.03.-20.03.2020
Laser Photonics Shanghai, Čína 18.03.-20.03.2020
Grindtec Augsburg, Německo 18.03.-21.03.2020
3D Additive Expo Batalha, Portugalsko 19.03.-21.03.2020
MecSpec Parma, Itálie 26.03.-28.03.2020
SIMM Shenzen, Čína 30.03.-02.04.2020
Global Industrie Paris, Francie 31.03.-03.04.2020
Control Strom Kielce, Polsko 31.03.-03.04.2020
Duben 2020
CIMTT Shanghai, Čína 07.04.-11.04.2020
CT Forum Gießen, Německo 12.04.2020
Mach Birmingham, Anglie 20.04.-24.04.2020
SIAM Moutiers, Švýcarsko 21.04.-24.04.2020
Květen 2020
Control Stuttgart, Německo 05.05.-08.05.2020
Optatec Frankfurt/Main, Německo 12.05.-14.05.2020
Kuteno Rheda-Wiedenbrück, Německo 12.05.-14.05.2020
Intertool Wien, Rakousko 12.05.-15.05.2020
Červen 2020
FIP Lyon, Francie 16.06.-19.06.2020
Stanztec Pforzheim, Německo 23.06.-25.06.2020
3D-Tage St. Georgen, Německo 24.06.-25.06.2020
Září 2020
China Medtech Shanghai, Čína 14.09.-16.09.2020
AMB Stuttgart, Německo 15.09.-19.09.2020
Microna Besancon, Francie 22.09.-25.09.2020
Matec Isatanbul, Turecko 28.09.-03.10.2020
Říjen 2020
MSV Brünn, Česká republika 05.10.-09.10.2020
Aluminium Düsseldorf, Německo 06.10.-08.10.2020
Fakuma Friedrichshafen, Německo 13.10.-17.10.2020
BIMU Mailand, Itálie 14.10.-17.10.2020
EMAF Porto, Portugalsko 18.10.-21.10.2020
Listopad 2020
Formnext Frankfurt/Main, Německo 10.11.-13.11.2020
DMP Shenzen, Čína 24.11.-27.11.2020
 

The Multisensor

Newsletter
of Werth Messtechnik GmbH

Search for machine, sensor, application

in application reports, editorials and practical tips