dowiedz się więcej

Kariera

Jako lider technologii pomagamy kształtować przyszłość współrzędnościowej techniki pomiarowej i intensywnie się rozwijamy – wesprzyj nas w tym!

Skuteczna realizacja strategii firmy jest zapewniana przez wysoce zmotywowany zespół i od lat prowadzi do wzrostu popytu na całym świecie oraz do ponadprzeciętnych, najczęściej dwucyfrowych wskaźników wzrostu. Dzięki temu możliwe i konieczne jest stałe powiększanie naszego zespołu.

Pracodawca

Werth przekonuje ciekawymi zadaniami, możliwościami rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie

Codzienna praca z wiodącymi na świecie rozwiązaniami technicznymi gwarantuje ekscytujące środowisko pracy i stanowi idealną podstawę dla pomyślnego rozwoju zawodowego pracowników. Ukierunkowane promowanie umiejętności osobistych i zawodowych otwiera możliwości kariery w kraju i za granicą. Wkład w sukces firmy jest wynagradzany ponadprzeciętnym dochodem.

Dowiedz się więcej o firmie Werth

Pracodawca - Werth przekonuje ciekawymi zadaniami, możliwościami rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie
Doskonałe walory rekreacyjne w regionie Ren-Men

Siedziba firmy znajduje się na stronie Giessen, w regionie o długiej tradycji w branży mechaniczno-optycznej. Położenie w regionie Ren-Men oferuje wspaniałe walory rekreacyjne i doskonałe połączenia komunikacyjne z całym światem.

Wspieranie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym

Umożliwiamy naszym pracownikom dobre łączenie pracy, rodziny i czasu wolnego. Elastyczne godziny pracy są standardem, wspierane są modele pracy w niepełnym wymiarze godzin i urlopy rodzicielskie.

Bezpieczne miejsca pracy i komfortowe warunki pracy

Nasza długoterminowa strategia korporacyjna gwarantuje bezpieczne miejsca pracy. Inwestujemy w atrakcyjne i nowoczesne miejsca pracy, np. większość z nich jest klimatyzowana.

Oferty pracy

Interesujące zadania, możliwości rozwoju i awansu

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez 70 lat w dziedzinie optyki, 30 lat w technologii wielosensorowej i 15 lat w tomografii komputerowej we współrzędnościowych maszynach pomiarowych firmy Werth, kompetentnie pomagamy kształtować przyszłość współrzędnościowej techniki pomiarowej. Czekamy na Twoje wartościowe zgłoszenie. Informacje na ten temat można znaleźć tutaj.

Oferty pracy - Interesujące zadania, możliwości rozwoju i awansu
Obecnie nie mamy wolnych stanowisk.
Niezamówiony wniosek

Niezamówione aplikacje o pracę w Werth są zawsze mile widziane

Pożądane są informacje dotyczące profilu kwalifikacji i pożądanego obszaru pracy oraz kompletne dokumenty aplikacyjne.

Portal dla wnioskodawców

Kontakt
Wybierz inny kraj lub region, aby zobaczyć zawartość w swoim języku.